Vi har stängt 26-27/5 och är tillbaka 30/5.johanna.l@maxel.sebuy tamoxifen citrate uk jstawski.com tamoxifen

viagra boots

buy viagra tablet blog.tgworkshop.com buy viagra gel

clomid london

buy clomid tablets

usa buy abortion pill

abortion pill online website medical abortion

buy naltrexone no prescription

buy naltrexone

buy sertraline 50mg

buy sertraline 50mg blog.icuracao.net buy zoloft online

buy naltrexone online

where to buy naltrexone blog.thecraftyowl.co.uk buy naltrexone without prescription

buy low dose naltrexone online

buy naltrexone online usa

KONTAKTA OSS


Besöksadress:
Avestagatan 35
163 53 Spånga


Postadress:
Box 4082
181 04 Lidingö


Telefon:

08-445 74 40
 

E-post: 

info@maxel.se

Öppettider:
Mån-tor 07.30-16.30

Fre 07.30-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00

 

 

 

SÖK OCH HITTA

Du kan söka på produktnamn, E-nummer, artikelnummer eller gör en fritext-sökning. 

Sök

buy antibiotics online

amoxicillin 500mg

tamoxifen uk side effects

tamoxifen shortage uk tourette-zentrum.de tamoxifen

buy female viagra

female viagra

tamoxifen uk side effects

tamoxifen uk price click buy tamoxifen pct

female viagra over the counter

female viagra uk

buy prednisolone 5mg uk

buy prednisolone 5mg tablets uk go prednisolone london

500mg capsules

amoxil 500 uses blog.analysisuk.com amoxil 500 side effects

albuterol inhaler instructions

buy albuterol inhaler

abortion pill kit

abortion pill online

order abortion pill online usa

abortion pill online usa

amitriptyline 25mg

buy amitriptyline london read amitriptyline 50mg

SNABBA FRAKTER

Beställ innan kl.12.00 så skickas produkterna samma dag. Gäller vardagar och lagervaror.
 

Sigillet är utfärdat av kreditupplysningsföretaget AB Syna www.syna.se

 

 

KUNDSUPPORT


Christoffer During

Ansvarig Kundsupport/

Teknisk Innesäljare 

 

Mattias Eliasson

Teknisk Innesäljare

 

Ghofran Aloqlah

Ljusdesigner

 

Telefon:

08-445 74 40

E-post: 

kundsupport@maxel.se


FÖRSÄLJNING


Stefan Karlstein

Ljuskonsult

Telefon: 

070-366 28 40

E-post: 

stefan.k@maxel.se

 

Patrik Bozic

Projektsäljare region Väst

Telefon: 

070-968 07 24

E-post: 

patrik.b@maxel.se

 

Urban Stenlund

Projektsäljare region södra Norrland

Telefon: 

073-075 61 21

E-post: 

urban.s@maxel.se


MARKNAD


Johanna Laser

Marknadsansvarig

Telefon: 

070-844 87 47

E-post: 

johanna.l@maxel.se


PRODUKT


Kishor Pasala

Produktansvarig

Telefon: 

073-040 22 03

E-post: 

kishor.p@maxel.se


VD


Mattias Laser

VD

Telefon: 

08-445 74 44

E-post: 

mattias.l@maxel.se


INKÖP OCH LOGISTIK


Peter Liljegren

Inköp- och Logistikansvarig

Telefon: 

08-445 74 41

E-post: 

peter.l@maxel.se


PRODUKTION


Jenny Ström

Produktionssamordnare

Telefon: 

070-882 84 38

E-post: 

jenny.s@maxel.se

 

Erik Andersson - Produktion

Anton Gahnström - Produktion

Jacob Freyman - Produktion

 

 


LAGER


Tommy Gyllnérius

Lageransvarig

Telefon: 

08-445 74 12

E-post: 

lager@maxel.se

 

Anton Gahnström - Lager


 

 

Kontakta kundtjänst
Vi hjälper dig gärna med frågor rörande ditt köp, leverans, fakturor, returer och reklamation etc.

Mån-Tor 07:30-16:30
Fre 07:30-15:00 


Ring oss:

Tel. +46 8-445 74 40

Maila oss:
kundsupport@maxel.se