KONTAKTA OSS


Besöksadress:
Avestagatan 35
163 53 Spånga

Postadress:
Box 8056
163 08 Spånga

Tel: +46 (0)8-445 74 40
Fax +46 (0)8-36 99 30
E-post: info@maxel.se
 

 

Medarbetare
Christoffer During
Christoffer During
Teknisk innesäljare
Telefon: +46 8-445 74 43
christoffer.d@maxel.se
Arvid Sangaré
Arvid Sangaré
Teknisk innesäljare
Telefon: +46 8-445 74 47
arvid.s@maxel.se
Stefan Karlstein
Stefan Karlstein
Ljuskonsult Mellansverige Öst
Mobil: +46 70-366 28 40
stefan.k@maxel.se
Gustav Asplind
Gustav Asplind
Utesäljare Stockholm syd
Telefon: +46 8-445 74 42
Mobil: +46 70-291 49 45
gustav.asplind@maxel.se
Martin Olsson
Martin Olsson
Utesäljare Stockholm norr
Telefon: +46 8-445 74 46
Mobil: +46 70-880 81 26
martin.o@maxel.se
Kenneth Ericson
Kenneth Ericson
Representant väst/syd
Mobil: +46 70-888 81 58
kenneth.e@maxel.se
Jan Hermansson
Jan Hermansson
Lager & Produktionschef
Telefon: +46 8-445 74 11
Mobil: +46 70-683 03 01
jan.hermansson@maxel.se
Emil Blästa
Emil Blästa
Lagerarbetare
Mobil: +46 72- 507 93 00
emil.b@maxel.se
Sarah Larsson
Sarah Larsson
Webbadministratör
Mobil: +46 70-882 84 38
sarah.l@maxel.se
Mattias Laser
Mattias Laser
VD
Telefon: +46 8-445 74 40
mattias.laser@maxel.se
Peter Liljegren
Peter Liljegren
Inköps- och logistikchef
Telefon: +46 8-445 74 40
peter.liljegren@maxel.se

SÖK OCH HITTA

Du kan söka på produktnamn, E-nummer, artikelnummer eller gör en fritext-sökning. 

Sök


SNABBA FRAKTER

Om du lägger beställningen innan kl. 12 så skickar vi dina produkter från oss samma dag. Gäller vardagar och när du beställer lagervaror, vilket inkluderar 95% av alla ordrar!
Kontakta kundtjänst
Vi hjälper dig gärna med frågor rörande ditt köp, leverans, fakturor, returer och reklamation etc.

Mån 08:30-16:30
Tis-Tor 07:30-16:30
Fre 07:30-16:00


Ring oss:

Tel. +46 8-445 74 40

Maila oss:
kundsupport@maxel.se